Zadzwoń: 504255355, gabinet@magodoncja.pl

RTG Zębów

Zdjęcia Zębowe
Na miejscu, w naszym gabinecie wykonujemy zdjęcia zębowe. Ten typ zdjęć znajduje zastosowanie we wszystkich dziedzinach stomatologii. Pozwala na wykrycie ognisk zapalnych w otaczającej ząb kości. Wspomaga diagnozę próchnicy w miejscach niedostępnych dla oka (np. na powierzchniach stycznych zębów).

Zdjęcia zębowe jest niezbędne przed, w trakcie i po leczeniu kanałowym. Dają najwięcej informacji radiologicznych o stanie pojedynczych zębów i charakteryzują się najlepszą dokładnością w odwzorowaniu szczegółów.

RTG ZĘBOWE WYKONUJEMY TYLKO STAŁYM PACJENTOM.
Zdjęć wewnątrzustnych nie wykonujemy pacjentom spoza naszego gabinetu.
RTG zębów
Radiowizjografia
Cefalometria Warszawa
Pantomogram
RTG pantomograficzne zwane potocznie zdjęciem panoramicznym jest metodą radiografi za pomocą której obraz rtg szczęki, żuchwy oraz struktur z nimi sąsiadujących uzyskiwany jest na jednym filmie.

Jest zdjęciem przeglądowym przedstawiającym ogólny stan uzębienia, zawiązków zębów oraz struktur takich jak stawy skroniowo-żuchwowe i częściowo zatoki szczękowe.

Jest również jednym z podstawowych zdjęć wykonywanych w przypadku leczenia ortodontycznego.
Pantomogram Warszawa
"Za pomocą pantomogramu można wykryć wiele nieprawidłowości, jak np. próchnica, zmiany okołowierzchołkowe, zęby zatrzymane, dodatkowe i nadliczbowe, zęby nieprawidłowo przeleczone kanałowo. Ze względu jednak na ogólny obraz czasami wymagane jest wykonanie dodatkowo dokładniejszego zdjęcia zębowego podejrzanej okolicy. Pantomogram daje również pogląd na stan kośćca w przypadku planowania zabiegu wszczepiania implantów zębowych." Źródło: Wikipedia

Wybrane pozycje cennika:

  • pantomogram 85 pln
  • cefalometria ( boczne czaszki ) 80 pln
  • komplet zdjęć ( pantomogram + cefalometria ) 150 pln
Nasze Usługi
MAGODONCJA

Gabinet Stomatologiczny

ZADZWOŃ 504 255 355
gabinet@magodoncja.pl
Gdzie nas szukać
Warszawa, Praga
ul. Grochowska 323

Godziny otwarcia
Poniedziałek 14.00 - 19.00
Wtorek 14.00 - 19.00
Środa 9.00 - 19.00
Czwartek 14.00 - 19.00
Piątek 9.00 - 19.00
Copyright 2019 - Medicine Pro - All Rights Reserved