Zadzwoń: 504255355, gabinet@magodoncja.pl

NOWOCZESNY GABINET DENTYSTYCZNY

Gabinet dentystyczny

Gabinet dentystyczny Magodoncja powstał na początku 2007 roku. Jesteśmy zgranym zespołem młodych lekarzy dentystów, których głównymi specjalnościami są ortodoncja, chirurgia oraz protetyka. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach z zakresu pasjonujących nas dziedzin stomatologii. Ściśle współpracujemy z doświadczonymi pracowniami techników dentystycznych.

W praktyce stosujemy tylko nowoczesne i sprawdzone metody leczenia, a wszelkie działania opieramy wyłącznie na przetestowanych, najwyższej jakości materiałach. W naszym gabinecie uzyskaciediagnostykę i kompletny plan leczenia wraz z kosztorysem, indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego pacjenta. Stali pacjenci mogą liczyć na rabaty i bezpłatne konsultacje.

Udzielamy pomocy chirurgicznej i protetycznej pacjentom w domach (osoby chore lub bez możliwości dotarcia do gabinetu) – szczegółowe informacje uzyskacie Państwo u doktora Michała Lesaka tel. 504 255 355.

Gabinet stomatologiczny Magodoncja położony jest w połowie drogi między Teatrem Powszechnym a Rondem Wiatraczna. Więcej informacji znajdą Państwo w dziale kontakt.

NASI LEKARZE

dr Magdalena Kowalska-Lesak

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2005 roku. Do grudnia 2009 związana z Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie, gdzie odbyła staż podyplomowy i pracowała jako młodszy asystent w Poradni Ortodoncji. Uczestniczka licznych szkoleń i kursów z zakresu pasjonującej ją ortodoncji. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, rozwija zdolności i wiedzę by uzyskiwać perfekcyjne efekty swej pracy oraz szeroki uśmiech swych pacjentów. Prowadzi leczenie ortodontyczne zarówno dzieci jak i dorosłych.
Lekarz stomatolog Magdalena Lesak

dr Michał Lesak

Lekarz dentysta. Warszawski Uniwersytet Medyczny ukończył w 2005 roku. Do kwietnia 2010 roku związany z Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie, gdzie odbywał staż podyplomowy i obejmował stanowisko młodszego asystenta w Poradni Chirurgii Stomatologicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Implantologicznego. Czynnie uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyki.
Lekarz stomatolog Michał Lesak

DOŚWIADCZENIE

Kwalifikacje naszych lekarzy dentystów potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy ukończonych szkoleń.
Zobacz dyplomy
Nasze Usługi
MAGODONCJA

Gabinet Stomatologiczny

ZADZWOŃ 504 255 355
gabinet@magodoncja.pl
Gdzie nas szukać
Warszawa, Praga
ul. Grochowska 323

Godziny otwarcia
Poniedziałek 14.00 - 19.00
Wtorek 14.00 - 19.00
Środa 9.00 - 19.00
Czwartek 14.00 - 19.00
Piątek 9.00 - 19.00
Copyright 2019 - Medicine Pro - All Rights Reserved
Wizyty domowe dentysty, ortodoncja, protetyka, usuwanie ósemek, chirurgia stomatologiczna w Warszawie, nowoczesne metody leczenia z?bów, dentysta na Pradze, implanty z?bów, stomatologia, dentysta, pomoc chirurgiczna i protetyczna w domu pacjenta, gabinet stomatologiczny Praga, gabinet dentystyczny Warszawa, dentysta ceny