Zadzwoń: 504255355, gabinet@magodoncja.pl

Chirurgia Stomatologiczna

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Wyślij Teraz
Twoje dane są u nas bezpieczne
LUB ZADZWOŃ 504 255 355
Chirurgia stomatologiczna dotyczy wszystkich krwawych zabiegów, które wykonuje się w jamie ustnej. Przeprowadza się je w celu likwidacji stanów zapalnych i poprawy warunków anatomicznych kości i tkanek miękkich.

Implanty

Chirurgia stomatologiczna
Implanty są to sztuczne korzenie zębów wykorzystywane do umocowania korony, mostów bez konieczności szlifowania zębów sąsiednich lub do zapewnienia lepszego utrzymania protez. Zapraszamy na bezpłatną konsultacje do dr Michała Lesaka.

Jakie są korzyści implantów zębowych?

 • Poprawa wyglądu. Implanty wyglądają jak Twoje własne zęby. Ponieważ zaprojektowane są aby zintegrować się z kością, stają się stałym ich odpowiednikiem.
 • Poprawa mowy. Słabo trzymająca się proteza może przemieszczać się w jamie ustnej powodując bełkot i niewyraźną mowę. Implanty zębowe pozwalają Ci mówić bez martwienia się o to, że Twoje zęby wypadną.
 • Zwiększony komfort. Ponieważ implanty stają się częścią Twojego ciała, eliminują dyskomfort jaki występuje przy protezach ruchomych.
 • Łatwiejsze jedzenie. Ślizgające się protezy mogą powodować trudności w przeżuwaniu. Implanty funkcjonują tak jak naturalne zęby, pozwalając Ci jeść Twoje ulubione potrawy z pewnością i bez bólu.
 • Zwiększają pewność siebie. Implanty potrafią przywrócić Twój uśmiech i pomagają Ci czuć się lepiej z samy sobą.
 • Poprawa higieny jamy ustnej. Założenie implantów nie wymaga szlifowania pozostałych zębów, tak jak ma to miejsce w przypadku mostu. Ponieważ zęby sąsiadujące nie są zmieniane w celu wsparcia implantu, więcej Twoich własnych zębów pozostaje nienaruszonych, długoterminowo poprawiając higienę jamy ustnej. Pojedyncze implanty ułatwiają również dostęp do przestrzeni międzyzębowych, umożliwiając ich prawidłową higienę.
Implanty Warszawa
 • Trwałość. Implanty są bardzo trwałe i wytrzymują wiele lat. Odpowiednio pielęgnowane, wiele implantów stanowi dożywotnie uzupełnienie braków zębowych.
 • Wygoda. Protezy ruchome są po prostu ruchome. Implanty eliminują wstydliwy aspekt związany z wyjmowaniem ich z buzi.
Zadzwoń do nas aby umówić się na konsultację.

Zęby Mądrości czyli "Ósemki"

Zęby mądrości , czyli trzecie zęby trzonowe znane również jako „ósemki”, są tak samo ważne jak pozostałe zęby, jednak dużo częściej dają powikłania podczas wyrzynania się do jamy ustnej. Ponieważ zęby mądrości wyrzynają się jako ostatnie (zwykle pomiędzy 17 i 21 rokiem życia), często pozostaje dla nich niewiele miejsca.

W rezultacie „8ki” mogą wyrzynać się w kierunku policzka bądź języka (w przypadku zębów dolnych) czy podniebienia (w przypadku zębów górnych), wyrzynać się częściowo, bądź zostać zakleszczone – nazywamy je wtedy zatrzymanymi. Każdy z w/w stanów może powodować ból, infekcję oraz puchnięcie dziąsła oraz twarzy. Jeśli któryś z tych objawów narasta, lekarz może podjąć decyzję o ekstrakcji zęba.
Stomatologia
Usuwanie zębów mądrości jest bardzo częstym zabiegiem chirurgii stomatologicznej, jednakże znacznie różni się on zwykłej ekstrakcji.
W pierszym etapie odsłania się zatrzymanego zęba poprzez nacięcię błony śluzowej oraz zdjęcie odpowiedniej ilości tkanki kostnej. Następnie dokonuje się ekstrakcji.

Schemat zabiegu przedstawiają poniższe animacje.

Zakres zabiegów chirurgicznych obejmuje między innymi:

 • ekstrakcja zęba 150 - 250 pln
 • dłutowanie zęba 250 - 350 pln
 • usunięcie zęba zatrzymanego (np. zęba mądrości) 400 - 500 pln
 • resekcja korzenia 500 - 600 pln
 • implant 2200 pln
Nasze Usługi
MAGODONCJA

Gabinet Stomatologiczny

ZADZWOŃ 504 255 355
gabinet@magodoncja.pl
Gdzie nas szukać
Warszawa, Praga
ul. Grochowska 323

Godziny otwarcia
Poniedziałek 14.00 - 19.00
Wtorek 14.00 - 19.00
Środa 9.00 - 19.00
Czwartek 14.00 - 19.00
Piątek 9.00 - 19.00
Copyright 2019 - Medicine Pro - All Rights Reserved